×
Menu

Najczęściej zadawane pytania

 

  1.       Terminy i koszty realizacji zamówienia

Hurtownia He-She proponuje Państwu kilka możliwych sposobów płatności. Należą do nich:

  •          Przelew na rachunek bankowy
  •          Płatność przy odbiorze
  •          System ratalny

W zależności od dostępności danego towaru, okres oczekiwania wynosi od 24 godzin ( w przypadku przesyłek pobraniowych), po moment zaksięgowania wpłaty (przelew bankowy), jak i po uzyskaniu informacji o przyznaniu rat. Oczywiście wszystkie zmiany, wynikające z braku towarów na stanie zostają niezwłocznie przekazane Klientom.

  1.       Zalety rejestracji w serwisie

 

Rejestracja na stronie He-She nie jest wymagana, bowiem zamówienie można złożyć również drogą telefoniczną. Takie rozwiązanie umożliwia jednak dokonywanie zmian, zarówno w samym zamówieniu jak i adresie dostawy. Rejestracja daje także możliwość śledzenia etapu realizacji a także łatwiejszy sposób kontaktu ze sklepem. Dzięki założeniu własnego konta, Klient może uczestniczyć w różnego rodzaju akcjach promocyjnych i rabatowych.

  1.       Rejestracja na stronie

 

Krótki proces rejestracji to łatwiejszy sposób złożenia zamówienia i śledzenia przesyłki. W górnym, lewym rogu strony znajduje się przycisk „Zaloguj” pozwalający zarówno na logowanie, jak i utworzenie nowego konta. Po uzupełnieniu formularza należy wejść na własną skrzynkę pocztową, aby potwierdzić e-mail. Od tego momentu użytkownik jest zarejestrowany i może w pełni korzystać z serwisu.

  1.       Składanie zamówienia

 

Złożenie zamówienia możliwe jest poprzez stronę serwisu (zarówno dla Klientów zarejestrowanych, jak i nie) oraz poprzez telefoniczny kontakt z hurtownią. W obu przypadkach niezbędne jest podanie adresu e-mail oraz telefonu kontaktowego.

  1.       Adres dostawy

 

Adres dostawy nie musi oznaczać  miejsca zamieszkania. W przypadku osób pracujących istnieje możliwość złożenia zamówienia na adres siedziby Państwa firmy.  Jeżeli nie są Państwo pewni, czy w danym dniu kurier zastanie Państwa w domu, warto podać optymalne miejsce, w którym obecnie się przebywa.