×
Menu

Nowa, lepsza koloryzacja z Wella Professional.

              Proces koloryzacji, jak i sam efekt końcowy musi być przeprowadzany w profesjonalny sposób. Dlatego wiele salonów fryzjerskich zdecydowało się na wykorzystanie sprawdzonej, skutecznej marki, umożliwiającej pracę na najwyższym poziomie. Wella Professional stanowi bowiem jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm, stanowiących niejako filar międzynarodowego fryzjerstwa i stylizacji włosów.

Dzięki nieustannie poszerzanej ofercie już teraz zainteresowane salony mogą przeprowadzać bezpieczną koloryzację włosów w dwóch nowoczesnych odsłonach- Koleton Perfect Innosense oraz Blondor Freelights.

Pierwsze rozwiązanie stanowi wersję koloryzacji permanentnej, opartej na jeszcze bardziej złożonej recepturze minimalizującej ryzyko występowania alergii skórnych. To niewątpliwie krok na przód w najwyższej jakości stylizacjach, przynoszących nie tylko perfekcyjne efekty ale również komfort obsługiwanych Klientów. To zapewnienie mocno intensywnych kolorów o głębokiej barwie. Uzyskany rezultat jest przede wszystkim równomiernym na całej długości włosa. Istotnym jest fakt, iż to nowoczesne rozwiązanie jest delikatne a zarazem skuteczne. Pokrywa bowiem w 100% wszelkie oznaki siwizny. Koleston Perfect Innosense pozwala na zmianę koloru aż o trzy tony, stanowiącą alternatywę dla innych, mniej skutecznych produktów na rynku.  Jak pokazują wyniki badań, prawie połowa profesjonalnych salonów fryzjerskich uskarża się na silne reakcje alergiczne, stanowiące niezadowolenie i dyskomfort osób w różnym wieku. Formuła zawarta w Koleston Perfect Innosense to obecność molekuły ME+ z pigmentem niwelującym ryzyko wystąpienia uczulenia skórnego. Bowiem właśnie pigmenty stanowią podstawowy problem podczas alergii. Dodatkową zaletą produktów tej serii jest niewątpliwie delikatny zapach, w którym obecność perfum została definitywnie zmniejszona do minimum. Umożliwia to zachowanie przyjemnej woni przy redukcji nadmiaru agresywności zapachu. Wella Professional umożliwiła zastosowanie aż 33 odcieni, rozpoczynając od złocistego, subtelnego blondu, po intensywne, odważne rudości i brązy aż do głębokiej czerni. To możliwość idealnego wpasowania się w gust najbardziej wymagających Klientów.

 

Z kolei Blondor od Welli to jeden z najczęściej wybieranych rozjaśniaczy, wyróżniający się przede wszystkim długotrwałym efektem przy minimalnej szkodliwości dla włosów. Wprowadzając na rynek Blondor Freelights można otrzymać nie tylko jedną barwę ale różnorodną gamę odcieni blondu, które prezentują się niezwykle naturalnie i zdrowo. Zaletą produktu jest możliwość zastosowania koloryzacji bez konieczności użycia folii czy też innych separatorów, co sprawia, iż sam proces jest nie tylko wygodniejszy i bardziej precyzyjny ale również przyjemniejszy dla Klientów. Powstanie tego rodzaju rozwiązania nastąpiło przy współpracy Josha Wooda, będącego globalnym ambasadorem koloru marki Wella Professional.

Blondor Freelights to odpowiedź na współczesne potrzeby Klientów, oczekujących uzyskania efektu delikatnego muśnięcia słońcem, nie tylko podczas wakacji. Ten innowacyjny system rozjaśniający to przede wszystkim wielotonowy, subtelny kolor z delikatnymi refleksami. Stanowi pomysł na uzyskanie efektownej barwy, naturalnej przez cały rok. Zastosowanie metody „freehand” to możliwość dowolności i precyzji w nakładaniu rozjaśniacza, co jest koncepcją bezpieczniejszą i bardziej komfortową dla Klientów. Co ważniejsze pierwsze efekty uzyskuje się już na etapie koloryzacji, co zdecydowanie ułatwia pracę stylisty i umożliwia dokonywanie szczegółowych poprawek i jeszcze lepszego finalnego efektu. Blondor Freelights pozwala na rozjaśnienie włosów nawet o 7 tonów.

Warto jednak wiedzieć, iż usługę koloryzacji zarówno przy pomocy Koleston Perfect Innosense jak i Blondor Freelights można uzyskać wyłącznie w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Stanowią one zadowolenie i efektowny wygląd, którego rezultaty utrzymują się znacznie dłużej. Rozwiązanie polecane osobom w każdym wieku, chcącym nadać swoim włosom bardziej naturalnego look’u. 

Instagram