×
Menu
View CartClarena Hyaluron 3D, ultra nawilżający krem do twarzy, 50ml” has been added to your cart.
Clarena Hyaluron 3D, ultra nawilżający krem do twarzy, 50ml View larger

Clarena Hyaluron 3D, ultra nawilżający krem do twarzy, 50ml

72,00 zł tax incl.

72,00 zł per szt

Clarena

Description

Kosmetyk ten przeznaczony jest do pielęgnacji skóry z tendencją do przesuszania, łuszczenia się oraz odwadniania. Specjalnie do takich potrzeb stworzony został krem ultra nawilżający Clarena Hyaluron 3D, który zawiera aż 3 typy kwasu hialuronowego. To właśnie dzięki zastosowaniu nowoczesnej formuły łączącej 3 rodzaje tego samego kwasu, skóra zyskuje intensywne nawilżenie na wielu poziomach - nie tylko na zewnętrznej warstwie, ale również w głębszych pokładach skóry. Kosmetyk gwarantuje skórze ochronę przed utratą naturalnej wilgoci, dostarcza jej solidną dawkę nawilżenia i dzięki zastosowaniu składnika o nazwie Hyacare Filler CL ma niezwykłą zdolność do magazynowania wody w głębszych warstwach skóry. W efekcie doskonale dopasowuje się do profilu i kształtu zmarszczek, wypełniając je daje efekt promiennej, napiętej i wyraźnie młodszej skóry. 

Trzy rodzaje kwasu hialuronowego specjalnie dla Twojej skóry!

  • HYACARE FILLER CL usieciowany kwas hialuronowy, wypełniacz zmarszczek i bruzd, posiada udowodnione zdolności wiązania wody. Działa niczym „magnez wilgoci” - przyciąga cząsteczki wody z głębszych warstw skóry, zapewnia efekt uniesienia i ujędrnienia skóry.
  • EPIDERMIST 4.0 - morski egzopolisacharyd, odpowiedzialny za tzw. hydro-pamięć inicjującą proces pompowania wody z głębi skóry, dodatkowo stymuluje i przyspiesza odnowę biologiczną i gwarantuje maksymalne i długotrwałe nawilżenie skóry
  • CRISTALHYAL - wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, który nie penetruje w głąb skóry, tylko zostaje na powierzchni i przylega zewnętrznej warstwy, dzięki czemu tworzy jednolity film ochronny chroniący przed utratą wody z powierzchni naskórka. Zapobiega ucieczce wody przez pory skóry, a także chroni ją przed podrażnieniami wywołanymi czynnikami środowiskowymi.  

Sposób użycia: 

Na oczyszczoną skórę twarzy, nanieść krem i wmasować go delikatnie. Stosować rano i wieczorem do codziennej pielęgnacji.

Pojemność: 50ml

Features product

Reviews

By buying this product you can collect up to 7 loyalty points. Your cart will total 7 loyalty points that can be converted into a voucher of 1,40 zł.


Send your question about this product

Clarena Hyaluron 3D, ultra nawilżający krem do twarzy, 50ml

Clarena Hyaluron 3D, ultra nawilżający krem do twarzy, 50ml

Fill all fields to send a question about this product. Thanks :

* Requires fields

30 other products in category