×
Menu
View CartNioxin System 1, Scalp Treatment, kuracja, 100ml” has been added to your cart.
Nioxin System 1, Scalp Treatment, kuracja, 100ml View larger

Nioxin System 1, Scalp Treatment, kuracja, 100ml

82,29 zł tax incl.

82,29 zł per szt

Nioxin

Description

Dlaczego niegdyś bujna, gęsta i zdrowo wyglądająca fryzura jest mniej okazała a włosy stają się coraz słabsze, coraz delikatniejsze, wrażliwsze? Czy Ty też to zauważasz?

Czy wiesz, że w wyniku niewłaściwej dbałości o środowisko skóry głowy, z czasem i z wiekiem, włosy stają się cieńsze, podatniejsze na uszkodzenia i zaczynają się przerzedzać?

Jeśli chcesz zawczasu zapobiec wypadaniu i utracie znacznej ilości swoich włosów i zadbać o ich kondycję, by jak najdłużej cieszyć się bujną, zdrową czupryną zacznij działać już dziś. Zawalcz o zdrową gęstość fryzury, nie czekaj aż ostatni włos spadnie Ci z głowy.

System zapobiegający przerzedzaniu i wypadaniu włosów Nioxin 1 stworzył kurację idealnie wycelowaną w potrzeby włosów normalnych i cienkich, naturalnych - nie poddawanych zabiegom chemicznym. Jej wyjątkowość polega na tym, że działa u samego źródła problemów - przy skórze głowy. Kuracja wzmacniająca Nioxin System 1 Scalp Treatment ma postać lekkiej wcierki do stosowania wprost na skórę głowy. Nie wymaga spłukiwania, nie obciąża włosów. Jej skład oparty został na naturalnych roślinnych wyciągach i przeciwutleniaczach, które korzystnie wpływają na środowisko i kondycję skóry głowy. Opatentowane systemy pielęgnacyjne działają dokładnie tam, gdzie włosy tego potrzebują.

Skuteczne składniki kuracji Nioxin System 1 pomagają walczyć z przerzedzaniem się czupryny:

  • BioAMP, zawierający aminokwas cysteiny pomaga zachować gęstość włosów i dodaje im objętości, a także wzmacnia i zapobiega uszkodzeniom i łamaniu 
  • Active-Reneval z ekstraktem z białej herbaty, olejkiem z mięty pieprzowej idealnie odświeża, tonizuje skórę głowy oraz nadaje zdrowy połysk włosom
  • Transactive Delivery System pełen witamin, antyutleniaczy i składników pochodzenia roślinnego pomaga w usuwaniu sebum i zanieczyszczeń nagromadzonych na powierzchni skalpu, zapewnia uczucie świeżości, czystości

Nioxin System 1 Scalp Treatment to kuracja zagęszczająca i dodająca objętości, która jednocześnie skutecznie chroni włosy przed łamliwością i wypadaniem.

Sposób użycia:

Po zastosowaniu szamponu i odżywki systemu Nioxin 1 nałożyć preparat bezpośrednio na skórę głowy, szczególnie uwzględniając miejsca zaczynające ulegać przerzedzeniu. Delikatnie wmasować w skórę, pozostawić bez spłukiwania. Stosować codziennie.

Uwaga: Kuracja może powodować tymczasowe, lekkie zaczerwienienie skóry. To fizjologiczna reakcja, która nie świadczy o nieprawidłowości w działaniu czy podrażnieniu. Po 30 minutach zaczerwienienie powinno całkowicie ustąpić.

Pojemność: 100ml

.

 

Features product

Reviews

By buying this product you can collect up to 8 loyalty points. Your cart will total 8 loyalty points that can be converted into a voucher of 1,60 zł.


Send your question about this product

Nioxin System 1, Scalp Treatment, kuracja, 100ml

Nioxin System 1, Scalp Treatment, kuracja, 100ml

Fill all fields to send a question about this product. Thanks :

* Requires fields

18 other products in category