×
Menu
View CartNioxin System 4, Scalp Treatment, kuracja, 100ml” has been added to your cart.
Nioxin System 4, Scalp Treatment, kuracja, 100ml View larger

Nioxin System 4, Scalp Treatment, kuracja, 100ml

82,29 zł tax incl.

82,29 zł per szt

Nioxin

Description

Jeśli farbujesz włosy bądź stosujesz trwałą ondulację czy keratynowe prostowanie włosów i zauważyłaś, że Twoja fryzura ucierpiała przez stosowanie chemii, potrzebujesz preparatu, który wzmocni Twoje włosy, doda im widocznej gęstości i objętości. Normalne i z natury cienkie włosy traktowane chemicznie często ulegają przerzedzeniu i tracą swoją pierwotną gęstość - robią się słabsze, więcej ich wypada. Sposobem na to, by jak najdłużej zachować zdrową objętość i wytrzymałośc włosów jest kompleksowa pielęgnacja zaczynająca się od skóry głowy, która skutecznie pobudza mieszki włosowe i aktywizuje osłabione, widocznie przerzedzające się włosy do wzrostu.

Kuracja dla włosów widocznie tracących gęstość, cienkich i po zabiegach chemicznych Nioxin System 4 Scalp Treatment przywraca włosom siłę, objętość, a już po 4 tygodniach regularnego stosowania widocznie zagęszcza fryzurę, powodując pojawianie się tzw. baby hair - nowych krótkich włosków wytastających tuż przy nasadzie. Kuracja zawiera także filtr przeciwsłoneczny SPF15, który chroniąc kolor włosów farbowanych zapewnia dodatkową ochronę przed niekorzystnym dzialaniem promieni słonecznych. Włosy zyskują objętość, odświeżenie, są widocznie odżywione i wzmocnione, by rosnąć zdrowo.

Kuracja Nioxin System 4 to idealne rozwiązanie dla wypadających cienkich włosów po zabiegach chemicznych.

  • kompleks BioAMP z cystyną zapewnia zastrzyk składników leczniczych i odżywczych, dodaje widocznej objętości i gęstości, wzmacnia osłabioną strukturę włosów uszkodzonych i zapobiega utracie kolejnych włosów.

  • formuła Glyco-shield to tarcza ochronna, która zapewnia równowagę nawilżenia i zapobiega wysuszaniu, osłabianiu oraz łamliwości włosów, dzieki zawartości mięty pieprzowej i bialej herbaty zapewnia skuteczne odświeżenie i ukojenie skórze głowy.

  • System Scalp Access  Delivery zawiera potężną dawkę witamin oraz ochronny filtr SPF 15, skutecznie usuwa nadmiar sebum z powierzchni skóry głowy i oczyszcza ją, co powoduje przywrócenie prawidłowego środowiska tuż przy skalpie, a w rezultacie pobudzenie mieszków włosowych do wzrostu.

Sposób użycia:

Niewielką ilość nałóż bezpośrednio na całą skórę głowy. Delikatnie wmasuj. Nie spłukuj. 
Uwaga! Produkt może powodować tymczasowe zaczerwienienia. 

Pojemność: 100ml

.

 

Features product

Reviews

By buying this product you can collect up to 8 loyalty points. Your cart will total 8 loyalty points that can be converted into a voucher of 1,60 zł.


Send your question about this product

Nioxin System 4, Scalp Treatment, kuracja, 100ml

Nioxin System 4, Scalp Treatment, kuracja, 100ml

Fill all fields to send a question about this product. Thanks :

* Requires fields

18 other products in category