×
Menu
View CartFREZARKA MAGIC PEDI LUX” has been added to your cart.
FREZARKA MAGIC PEDI LUX View larger

FREZARKA MAGIC PEDI LUX

5 219,99 zł tax incl.

5 219,99 zł per szt

Activeshop

Description

Frezarka (mikrosilnik) PEDI LUX została zaprojektowana i zbudowana zgodnie z Dyrektywą 93/42/EWG dotyczącą sprzętu medycznego, a dokonane w niej modyfikacje gwarantują jakość i bezpieczeństwo.
Urządzenie jest przeznaczone do leczenia dolegliwości stóp oraz profesjonalnych zabiegów pedicure i może być obsługiwane wyłącznie przez wykwalifikowanego podologa lub pedicurzystkę. Frezarka (mikrosilnik) charakteryzuje się płynną regulacją obrotów do 30.000 na minutę, z możliwością zmiany kierunku prawo – lewo, oraz pochłaniaczem pyłu. Nieodzowną zaletą urządzenia jest elektroniczny wyświetlacz pozwalający kontrolować intensywność zabiegu oraz niezwykła moc turbiny ssącej 500 W.
Frezarka dostępna jest w kolorze białym.

Cały pył, który pozyskiwany jest podczas pracy zasysany jest do turbiny ssącej czyli pochłaniacza. Dzięki temu osoba, która wykonuje wiele zabiegów dziennie nie wdycha całego ścieranego materiału. Chroni przez to przede wszystkim swoje płuca. Praca frezarką z pochłaniaczem ma jeszcze jedną zaletę, mianowicie pył nie krąży po pokoju, w którym wykonywany jest zabieg. Dzięki temu nie osadza się na meblach i przedmiotach, oraz nie rozmnażają się tam bakterie i wirusy zasiedlające naskórek oraz paznokcie. Podsumowując pochłaniacz nie jest wykorzystywany tylko ze względów estetycznych ale również higienicznych, oraz zdrowotnych. Wybierając frezarkę przeznaczoną do zabiegów pedicure warto wybrać tę która posiada pochłaniacz.


Dodatkowo w sprzedaży filtry wymienne

W skład zestawu wchodzą:
- urządzenie sterujące
- głowica z mikrosilnikiem 30.000 obrotów/min
- uchwyt do głowicy
- gwarancja


Dane techniczne:
Napięcie: 230 V/50 Hz
Turbina ssąca: 500 W
Mikrosilnik: 5,86 Nm / 30.000 obrotów/min
Wymiary urządzenia sterującego: (L x H x D ) 246 x 134 x 228 mm
Wymiary opakowania 340 x 340 x 280mm
Waga: 4,0 kg (zestaw)
Bezpiecznik: T3.15 A
Klasa izolacji: 2, typ B

Features product

Reviews

By buying this product you can collect up to 521 loyalty points. Your cart will total 521 loyalty points that can be converted into a voucher of 104,20 zł.


Send your question about this product

FREZARKA MAGIC PEDI LUX

FREZARKA MAGIC PEDI LUX

Fill all fields to send a question about this product. Thanks :

* Requires fields


13 other products in category